Home > Software > OpenPuff Steganography


OpenPuff - Yet not another steganography SW


flag_us.png flag_sa.png flag_bg.png flag_cz.png flag_de.png flag_es.png flag_ir.png flag_fr.png flag_gr.png flag_hu.png flag_id.png flag_it.png flag_ja.png flag_kr.png flag_nl.png
flag_pl.png flag_pt.png flag_ro.png flag_ru.png flag_sk.png flag_th.png flag_tr.png flag_ua.png flag_vn.png flag_zh.png


Ukrainian introduction by users & Internet reviews.


OpenPuff це потужний і абсолютно безкоштовний інструмент, за допомогою якого власники персональних комп'ютерів зможуть забезпечити надійний захист конфіденційної інформації. Простий і надійний інструмент для стеганографії.


Коли мова заходить про захист даних, першим що приходить на розум будь-якому користувачеві є шифрування файлів. Однак ця поширена методика може бути доречною далеко не у всіх випадках. Якщо вашим комп'ютером користуються колеги і члени сім'ї, а флешка з важливими документами часто залишається без нагляду на робочому столі, то захищені паролем файли напевно привернуть до себе небажане увагу. Можливо, непоганим рішенням проблеми стане використання стеганографії.


За запитом користувача OpenPuff розділить важливий файл на фрагменти, виконає ретельне шифрування даних і організовує їх зберігання у файлах-контейнерах. Тепер сторонній користувач, який вирішив вивчити вміст диска або портативного носія, не побачить нічого крім звичайних відео, аудіо та іншого необразливого контенту. Програма підтримує широкий спектр поширених форматів (включаючи BMP, JPG, PNG, MP3, WAV, MP4, MPG, FLV, SWF, PDF та багато інших).